Arazi Yollarında Düzleme Çalışmaları Başladı

0

Üzümlü Belediyesi tarafından arazi yollarında meydana gelen bozulmaların ortadan kaldırılması için düzleme çalışmaları başlatıldı.

Üzümlü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından ilçe vatandaşlarının yoğun olarak kullandığı arazi ve dağ yollarında düzleme çalışmaları başlatıldı. Yağmur sularının tahrip ederek bozduğu yollarda, araç sahiplerinin zorlanması ve ulaşımın güçlükle sağlanmasından dolayı belediye ekipleri iş makineleri ile yollarda düzleme çalışmaları yapıyor. Yapılan çalışmalar kapsamında bozuk olan yollar düzlenirken, dağ yolunda yollara dökülen topraklarda kaldırılıyor.

Çalışmalar hakkında açıklama yapan Üzümlü Belediye Başkanı Ahmet Sazlı, çalışmalar kapsamında arazi ve dağ yollarında düzenleme yaptıklarını belirterek “Kış ve bahar mevsimindeki yoğun yağışlar ilçemizde ki arazi ve dağ yolunda tahribata neden oluyor. Bu yolları kullanmak isteyen vatandaşlarımızda büyük sıkıntı çekiyor. Bizde belediye olarak baharla birlikte kullanımı yoğunlaşan bu yollarda düzleme ve çeşitli düzenlemeler yapıyoruz. Amacımız vatandaşlarımızın ulaşımda sıkıntı yaşamaması ve bu yollardan en iyi şekilde istifade etmesidir. Bu nedenle ekiplerimiz bölge bölge çalışarak yolları en iyi kullanılabilir hale getirecektir.” dedi.

Paylaş.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.