Bayramlaşma Programına Yoğun İlgi

0

Ramazan Bayramı dolayısıyla Üzümlü Kaymakamlığı ve Üzümlü Belediyesi tarafından düzenlenen bayramlaşma programına çok sayıda vatandaş yoğun ilgi gösterdi.

Üzümlü Kaymakamlığı ve Üzümlü Belediyesi tarafından ilçe merkezinde bulunan belediyeye ait çamlık çay bahçesinde bayramlaşma programı düzenlendi. Programa Üzümlü Kaymakamı Fatih Acar, Bayrampaşa Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, Torul Kaymakamı Hakan Kafkas, Üzümlü Belediye Başkanı Ahmet Sazlı, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Enis Kurt, AK Parti İlçe Başkanı Selami Karatepe, meclis üyeleri, kurum müdürleri, belediye ve kaymakamlık çalışanları olmak üzere yaşlısından gencine çok sayıda vatandaş katıldı.

Bayramlaşma programında bayram tebriklerini kabul eden protokol üyeleri gösterdikleri ilgiden dolayı herkese teşekkür etti ve herkesin bayramını tek tek kutladılar.

Üzümlü Belediye Başkanı Ahmet Sazlı, tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutlayarak “On bir ayın sultanı olan Ramazan Ayını geride bıraktık. Huzur ve sağlık içerisinde Ramazan Bayramı’na kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Rabbim yapılmış olan tüm ibadetleri kabul etsin. Herkesin bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim. İnşallah nice bayramları huzur ve mutluluk içerisinde, birlik ve beraberlik içerisinde yaşarız.” dedi.

Paylaş.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.