Refüjlerde Temizlik ve Düzenleme Çalışmaları

0

Üzümlü Belediyesine bağlı ekipler tarafından Üzümlü-Erzincan karayolu üzerine bulunan orta refüjde temizlik ve düzenleme çalışmaları yapılıyor.

Üzümlü Belediyesi tarafından ilçe genelinde refüjlerde sürdürülen temizlik ve düzenleme çalışmaları aralıksız devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Üzümlü-Erzincan karayolu üzerinde bulunan orta refüjde temizlik ve düzenleme çalışmaları yapılmaya başlandı.

Park ve bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından sürdürülen çalışmalar da orta refüjde ki süs bitkileri arasındaki yabani otlar temizlenirken, yol kenarlarında da temizlik çalışması yapılıyor.

Üzümlü Belediye Başkan Yardımcısı Adem Bahar, temizlik ve düzenleme çalışmalarının aralıksız olarak devam ettiğini belirterek “Bahar mevsimi ile birlikte ilçemizin cadde ve sokaklarında genel temizlik çalışmalarımız devam etmektedir. Şu anda Erzincan yolundaki orta refüjde temizlik ve düzenleme çalışmaları yapmaktayız. Bu çalışma sayesinde orta refüjdeki yabani otlar temizlenip süs bitkileri ve güller daha güzel şekilde ortaya çıkacak.” dedi.

Paylaş.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.