Üzümlü’de 15 Temmuz Sergisi Açıldı

0

Üzümlü’de, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla “15 Temmuz” konulu fotoğraf, resim, şiir ve kompozisyon sergisi açılışı yapıldı.

Erzincan’ın Üzümlü ilçesinde, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü düzenlenen etkinlikler ile devam ediyor. Etkinlikler kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Belediye çok amaçlı salonunda “15 Temmuz konulu” fotoğraf, resim, şiir ve kompozisyon sergisi açılışı yapıldı. Açılışa İlçe Kaymakamı Fatih Acar, Belediye Başkanı Ahmet Sazlı, İlçe Emniyet Amiri Özcan Hurşitoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü M. Zeki Dumlupınar, Şube Müdürü Volkan Kayser, AK Parti İlçe Başkanı Selami Karatepe, kurum müdürleri ile vatandaşlar katıldı.

Açılış öncesi ilçe genelinde düzenlenen kompozisyon ve şiir yarışmasında birinci olan öğrenciler yazdıkları eserleri okudular. Ardından birinci olan öğrencilere protokol tarafından ödüller verildi.

Ödül töreninin ardından katılımcılar serginin açılış kurdelasını keserek sergilenen fotoğraf, resim, şiir ve kompozisyonları incelediler.

Sergide 15 Temmuz gecesi ilçede yaşanan gelişmelerin bulunduğu fotoğraf sergisi yoğun ilgi gördü.

Paylaş.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.