Üzümlü’de Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor

0

Üzümlü Belediyesi, ilçe genelinde devam eden doğalgaz çalışmalarının bittiği yollarda asfalt yama çalışmaları yapmaya başladı.

Üzümlü ilçesinde devam eden doğalgaz çalışmalarının bittiği yollarda Üzümlü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından asfalt yama çalışmaları yapılmaya başlandı.

Belediyeye bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından sokak ve mahallelerde asfalt yama çalışmalarına devam ediyor. Vatandaşların, yapılan doğalgaz kazıları ile birlikte başlayan toz toprak sıkıntısı giderilmeye çalışılırken, öncelikli olarak ana yollarda ve trafiğin yoğun olduğu bölgelerde çalışmalarını sürdüren ekipler, program doğrultusunda ara sokaklarda da çalışmalarına devam edecek.

Üzümlü Belediye Başkanı Ahmet Sazlı, doğalgaz çalışmalarından dolayı bozulan yollarda onarım çalışmaları başlattıklarını belirterek “Doğalgazın bitmiş olduğu yerlerde, asfalt yama çalışmalarımıza başladık. Yolların tamamını asfaltlamamız için doğalgazın döşendiği bütün yerlerde yan bağlantıların da bitmesi gerekiyor. Bu nedenle şimdilik ana hattın geçtiği yerlerde asfalt yama çalışması yapıyoruz. İnşallah doğalgaz ve asfalt çalışmalarımızı en kısa zamanda sona erdireceğiz.” dedi.

Paylaş.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.