Üzümlü’de Asfalt Onarım Çalışmaları Başladı

0

Üzümlü Belediyesi, kış ayında yoğun kar ve çeşitli nedenlerden dolayı zarar gören yolların asfaltında onarım ve asfalt yama çalışmalarına başladı.

Üzümlü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından ilçenin belirli cadde ve sokaklarında yağış, kanalizasyon, su ve farklı inşaatlar sebebiyle kazılan yollar da ki tamir çalışmaları başladı. Fen İşleri Müdürlü ekipleri güzel havaların etkisiyle belirlenen program dâhilinde ilçedeki yollarda belirlenen bozuk satıhlarda asfalt yama çalışması yapıyor. Ekipler tarafından bozulan asfalt yollar, sıcak asfalt ile onarılıyor.

Üzümlü Belediye Başkanı Ahmet Sazlı, farklı sebeplerden dolayı bozulan yollarda onarım çalışmaları başlattıklarını belirterek “Bahar mevsimi ile birlikte bozuk olan yollarda onarım çalışması başlattık. Onarılan yollar ile birlikte hem yayalar hem de araçların sıkıntı çekmesi bir nebze olsun önlenecektir. Asfalt yolların üzerinde meydana gelen çukurlar trafik konforunu rahatsız ediyor, araç sürücülerine zor anlar yaşatıyordu. Bununla ilgili olarak ekiplerimizi yama çalışmalarına yönlendirdik. Bu kapsamda ilçemiz yollarında çalışmalarımıza başladık. Hava şartları uygun olduğu müddetçe önümüzdeki günlerde de yama çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

Paylaş.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.