Üzümlü’de Bayramlaşma Programı Yapıldı

0

Kurban Bayramı dolayısıyla Üzümlü Kaymakamlığı ve Üzümlü Belediyesi tarafından bayramlaşma programı düzenlendi.

Üzümlü Kaymakamlığı ve Üzümlü Belediyesi tarafından ilçe merkezinde bulunan belediyeye ait çamlık çay bahçesinde bayramlaşma programı düzenlendi. Programa Üzümlü Kaymakamı Fatih Acar, Üzümlü Belediye Başkanı Ahmet Sazlı, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Serkan Gök, AK Parti Üzümlü İlçe Başkanı Selami Karatepe, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Yeniçeri, meclis üyeleri, kurum müdürleri, belediye ve kaymakamlık çalışanları olmak üzere yaşlısından gencine çok sayıda vatandaş katıldı.

Bayramlaşma programında bayram tebriklerini kabul eden protokol üyeleri gösterdikleri ilgiden dolayı herkese teşekkür etti ve herkesin bayramını tek tek kutladılar.

Üzümlü Belediye Başkanı Ahmet Sazlı, tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutlayarak “Yardımlaşma, dayanışma ve şefkat duygularının zirveye ulaştığı mübarek Kurban Bayramı’na ulaşmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz. Bu önemli ve anlamlı günlerin İlçemiz, ülkemiz, İslam alemi ve insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyor; daha nice bayramlara sağlık, mutluluk ve huzur içinde ulaşmayı Yüce Rabbimizden temenni ediyorum. Tüm hemşehrilerimizin ve İslam aleminin bayramını en kalbi duygularla kutluyorum.” dedi.

Paylaş.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.