Üzümlü’de Bayramlaşma Programı

0

Kurban Bayramı dolayısıyla Üzümlü Kaymakamlığı ve Üzümlü Belediyesi tarafından bayramlaşma programı düzenlendi.

Üzümlü Kaymakamlığı ve Üzümlü Belediyesi tarafından ilçe merkezinde bulunan belediyeye ait çamlık çay bahçesinde bayramlaşma programı düzenlendi. Programa AK Parti Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle, Üzümlü Kaymakamı Fatih Acar, Üzümlü Belediye Başkanı Ahmet Sazlı, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Serkan Gök, AK Parti İl Başkanı Orhan Bulut, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Tuna Güneş, AK Parti Üzümlü İlçe Başkanı Selami Karatepe, meclis üyeleri, kurum müdürleri, belediye ve kaymakamlık çalışanları olmak üzere yaşlısından gencine çok sayıda vatandaş katıldı.

Bayramlaşma programında bayram tebriklerini kabul eden protokol üyeleri gösterdikleri ilgiden dolayı herkese teşekkür etti ve herkesin bayramını tek tek kutladılar.

Üzümlü Belediye Başkanı Ahmet Sazlı, tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutlayarak “Mübarek Kurban Bayramınızı, en kalbi duygularımla kutluyor; bayramın, ülkemiz başta olmak üzere, tüm İslam Âlemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Rabbime, kendisine sunulan tüm kurbanları makbul buyurması; kurbanları, birbirimize yakınlaşmamız için bir vesile, bir vasıta kılmasını niyaz ediyorum. Bu duygularla, en başta 15 Temmuz şehitlerimizi yad ederken, şehit ve gazi ailelerimizin de mübarek Kurban bayramınızı en kalbi duygularımla bir kez daha kutluyor, bu güzel günlerin birlik beraberlik ve dayanışma içerisinde ailelerinizle coşkulu, sevdiklerinizle birlikte doyasıya yaşamanız temennisiyle; bayramın Türk İslam Âlemiyle birlikte tüm insanlığa hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Üzümlü'de Bayramlaşma Programı

Üzümlü'de Bayramlaşma Programı

Üzümlü'de Bayramlaşma Programı

Üzümlü'de Bayramlaşma Programı

Üzümlü'de Bayramlaşma Programı

Paylaş.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.