Üzümlü’de Karla Mücadele Çalışması

0

Üzümlü ilçesinde yaşanan kar yağışının ardından belediye karla mücadele ekipleri tarafından kar temizleme çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor.

Erzincan’ın Üzümlü ilçesinde yaşanan kar yağışının ardından belediye karla mücadele ekipleri tarafından kar temizleme çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor. Akşam saatlerinde başlayıp tüm ilçeyi etkisi altına alan kar yağışının ardından karla mücadele ekipleri tarafından kar temizleme ve yollarda buzlanmaya karşı tuzlama çalışması yapıldı. Kaldırım ve çarşı merkezinde ise işçiler tarafından temizleme çalışması yapılıyor.

Üzümlü Belediye Başkanı Ahmet Sazlı, karla mücadele çalışmaları ile ilçede ana arterlerde sıkıntı kalmadığını ve ara sokaklarda temizleme çalışmalarının sürdüğünü belirtti.  Başkan Sazlı, “Şuan ilçemiz merkezinde yağan kar yaklaşık 40 – 50 santimetreye kadar ulaştı. Kar yağışı ile başlayan çalışmalarımız ile ana yollarımızda herhangi bir sıkıntı yok. Kar temizleme çalışmaları ve tuzlama çalışmalarımız devam ediyor.” dedi.

Paylaş.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.