Vali Kahraman’dan Üzümlü’ye Veda Ziyareti

0

Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, veda ziyaretleri kapsamında Üzümlü ilçesini ziyaret ederek helallik istedi.

Valiler Kararnamesi ile Merkez Valiliği’ne tayini çıkan Vali Süleyman Kahraman, ilçe ziyaretlerinde bulundu. Üzümlü ilçesini ziyaret eden Vali Kahraman, ilçe kaymakamlarını, belediye başkanlarını ve ilçe protokol üyeleri ile görüşerek helallik istedi.

Vali Süleyman Kahraman Üzümlü ilçesinde İlçe Kaymakamı Fatih Acar, Belediye Başkanı Ahmet Sazlı ve ilçedeki idareciler tarafından kaymakamlık binası önünde karşılandı. Kaymakamlık makamında, gelen herkes ile görüşen Vali Süleyman Kahraman, kendisi hakkını helal ettiğini söyleyerek, “sizlerde bana hakkınızı helal edin. İlçenizde görüşemediğim herkese selamlarımı iletin” dedi.

Ziyaretin ardından önemli mesajlar veren Vali Süleyman Kahraman,  birlik ve beraberlikten ödün verilmemesini, kamusal çalışmalarda vatandaşlarda, devlet- vatandaş kucaklaşmasına ağırlık verilmesini istedi. “İl Valisi olarak, 20 aylık çalışma süremde, yaptığımız çalışmalarımızda, Erzincan’ımızda farklı kültürlerin, bin yıldan beri barış, kardeşlik ve hoşgörü içinde yaşadığı bir kültür ve medeniyet şehridir. Bu şehirdeki insanlar; devletine, milletine bağlıdır. Milli birlik ve beraberlikten yanadır. Bölgemizde oynanan karanlık oyunlara ve tahriklere asla pirim vermemişlerdir” dedi. “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” felsefesi ile kamu hizmeti sunduklarını ifade eden Vali Kahraman, tüm çalışanlardan ve vatandaşlardan helallik istedi.

“VALİMİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ”

Üzümlü Belediye Başkanı Ahmet Sazlı, Vali Kahraman’ı Üzümlülüler olarak hiç bir zaman unutmayacaklarını ifade ederek “Sayın Valimiz ile çok güzel bir çalışma dönemi geçirdik. Valimizin çalışmaları ve insanlık yönü herkese örnek olacak bir insandı. Kendisi Üzümlü için yapılan projelerde hep bizlere destek oldu. İnşallah bundan sonraki yaşamında herşey istediği gibi olur.” dedi.

Vali Kahraman, hatıra fotoğrafı çekildikten sonra ilçeden ayrıldı.

Paylaş.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.